Remont mieszkania to kłopotliwe przedsięwzięcie. Pakowanie rzeczy i zabezpieczenie mebli jest czasochłonne. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i zminimalizujesz swój wysiłek. Pozwól, że Cię wyręczymy.

Przechowalnia rzeczy na czas remontu

Pomożemy Ci przygotować się do remontu. Zapakujemy Twoje rzeczy w solidne kartony, a meble zabezpieczymy. W razie potrzeby zajmiemy się również demontażem oświetlenia, karniszy i sprzętów AGD. Wszystkie rzeczy odpowiednio opiszemy i przygotujemy dokumentację. Następnie przewieziemy je bezpiecznym transportem do naszej przechowalni. Po zakończeniu remontu dostarczymy rzeczy i meble do Twojego mieszkania. Nasi pracownicy ustawią je w wyznaczonym miejscu. Jeśli zechcesz, pomogą w rozpakowywaniu kartonów.

Sprzątanie poremontowe

Sprzątanie mieszkania lub domu po remoncie jest nie lada wyzwaniem. Możesz uniknąć tych nieprzyjemnych czynności, powierzając je nam. Nasza usługa polega na gruntownym doprowadzeniu pomieszczeń do stanu idealnej czystości. Twoje mieszkanie będzie gotowe do użytku. Sprzątamy szybko i dokładnie. Stosujemy wysokiej jakości środki higieniczne. Ciesz się domem na nowo!

Przystosowanie mieszkań do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych

Jesień życia może być komfortowa i radosna, ale ma swoje prawa i potrzeby. Osoby starsze, najczęściej o mniejszej sprawności ruchowej, potrzebują specjalnego dostosowania miejsca zamieszkania do swoich potrzeb.   Dostosowujemy mieszkania do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, niedowidzących i niedosłyszących. Stosujemy rozwiązania zapewniające odpowiedni mikroklimat w mieszkaniu. Dobieramy odpowiednie materiały wykończeniowe, budowlane i konstrukcyjne. Stosujemy odpowiednie urządzenia, uchwyty, armaturę i inne udogodnienia ułatwiające samodzielne funkcjonowanie seniorów. Doradzamy jak uzyskać najlepszy efekt funkcjonalny i estetyczny.

Zadbaj o komfort swoich bliskich